Menu

Cennik

 • KWALIFIKACJA DO ZABIEGU
  300 zł
  Badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wzroku polega na wykonaniu szeregu badań niezbędnych do określenia rzeczywistej wady wzroku, budowy anatomicznej gałki ocznej, tak aby indywidualnie dobrać najkorzystniejszy dla każdego pacjenta typ zabiegu refrakcyjnego. Badanie okulistyczne ma również na celu wykluczenie patologii, które mogłyby stanowić przeciwskazanie do wykonania zabiegu. 
 • ZABIEG PRK
  1950 zł

  PRK to najstarsza metoda laserowej korekcji wady wzroku. Po znieczuleniu, nabłonek rogówki zostaje usunięty mechanicznie, po uprzednim działaniu 20% alkoholu etylowego.

 • ZABIEG LASEK
  2400 zł

  Lasek - zabieg polegający na mechanicznym zdjęciu warstwy nabłonka rogówki, który po zadziałaniu lasera jest na powrót nakładany.

 • ZABIEG EKB
  2600 zł

  EBK to zabieg korekcji wad wzroku polegający na zastosowaniu narzędzia EpiClear, które przygotowuje powierzchnię oka do powierzchownego działania lasera. Po zabiegu należy przez kilka dni nosić soczewkę kontaktową, która pełni funkcję opatrunku pooperacyjnego. Przez kolejne 2-3 doby pacjent odczuwa przemijające dolegliwości bólowe.

 • ZABIEG FEMTO LASIK WFO
  3500 zł

  Femto Lasik WFO - nowoczesny zabieg polegający na działaniu 2 laserów w oparciu o metodę Wave Front.

 • ZABIEG FEMTO LASIK
  4000 zł

  Femto LASIK to zabieg korekcji wady wzroku. Polega na działaniu dwóch sprzężonych ze sobą laserów. Laser femtosekundowy nacina rogówkę i tworzy płatek, drugi laser - ekscimerowy, modeluje rogówkę i usuwa wadę wzroku. Wytworzony w pierwszym etapie płatek jest następnie przykładany.

Oni nam zaufali