Menu
Sprawdź opinie Pacjentów, którzy nam zaufali
wpis: 8, autor: Iza
\"Biega, krzyczy pan Hilary: Gdzie są moje okulary?\"... Po zabiegu laserowej korekcji wzroku w Sensor Cliniq, to pytanie przestanie chodzić po głowie każdego dotychczasowego \"okularnika\". Jeśli też chciał(a)byś powiedzieć swoim okularom pa-pa, to tylko w Sensor Cliniq. Najnowocześniejszy sprzęt, wykwalifikowani specjaliści, profesjonalna obsługa - to jest to co gwarantuje sukces. Klinika w niczym nie przypomina tego, co kojarzymy z przeciętnym szpitalem. Można się poczuć tu raczej, niczym gwiazda VIP w luksusowej klinice lub relaksującym SPA. Personel wyjątkowo dba o komfort pacjentów, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Panuje tu ciepła atmosfera, do każdego podchodzi się tu z troską. Wysoko wykwalifikowany personel odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabiegiem. Komfortowe leżanki w salach przed i pooperacyjnej pozwalają na całkowity relaks. Sam zabieg laserowej korekcji wzroku jest całkowicie bezbolesny i odbywa się w mgnieniu oka. Powrócić do codzienności można już następnego dnia po zabiegu. Cały proces poprzedzony jest wnikliwymi badaniami, aby zyskać pewność, że rezultat będzie trwały i taki jak trzeba. Sama jestem już kilka miesięcy po zabiegu. Decyzja o poddaniu się mu była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Po ponad 20 latach uwolniłam się od okularów - widzę wyraźnie, choć dalej nie mogę wyjść z podziwu, że dzieje się to bez pomocy szkieł. Jeśli miałabym komuś doradzić, czy warto - zdecydowanie warto! Zdecydowanie warto oddać się w tym celu specjalistom z Sensor Cliniq. Zabieg jest wart każdych pieniędzy, a rezultat i późniejsze samopoczucie - bezcenne!

wpis: 7, autor: Anna
Jestem miesiąc po zabiegu refrakcji. Sam zabieg był krótki i bezbolesny. Byłam otoczona zespołem specjalistów na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!!! P.s. dla noszących okulary - niesamowite uczucie móc otworzyć oczy i widzieć wszystko bez okularów :)

wpis: 6, autor: Wojciech
Minął tydzień od mojego zabiegu w klinice i wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem! Laserowa korekcja wzorku była świetną decyzją. Sprawny przebieg badań kwalifikacyjnych, zabieg, jak i miła opieka personelu zasługują na najwyższe pochwały. W każdej chwili mogłem liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące refrakcji. Sam zabieg trwał krótko i był całkowicie bezbolesny. Już na następny dzień mogłem normalnie funkcjonować i zapomnieć o okularach. Gorąco polecam wszystkim klinikę Sensor Cliniq i zachęcam zainteresowanych do zrzucenia okularów.

wpis: 5, autor: Martyna
Bardzo polecam. Super podejście do pacjenta. W ogóle się nie bałam. Było warto od 3 miesięcy nie noszę okularów - tylko przeciwsłoneczne :-) Miałam wadę -3.5. 100 procent poprawy.

wpis: 4, autor: Kaja
Bardzo profesjonalny i przyjemny szpital. Miałam zabieg refrakcji na oba oczy. Wszystko poszło bardzo sprawnie w przyjemnej atmosferze. Personel dba nawet o samopoczucie i stres przedzabiegowy. Już na drugi dzień po zabiegu widziałam PERFEKCYJNIE. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim ❤️

wpis: 3, autor: Ewa
Jestem dwa miesiące po zabiegu i jakość widzenia mam jak nigdy dotąd. Komfort życia jaki dał mi zabieg refrakcji jest nieoceniony. Profesjonalizm całego zespołu, sprzęt oraz sama klinika na najwyższym poziomie.

wpis: 2, autor: Wojtek
Polecam zabieg w tej klinice. Zabieg wykonany szybko i sprawnie a co najważniejsze bez powikłań i z oczekiwanym efektem - okulary można rzucić w kąt :). Super obsługa., profesjonalny i kompetentny zespół, sprzęt z najwyższej półki. Dziękuję!

wpis: 1, autor: Mirosława
Miła i profesjonalna obsługa. Panie w rejestracji posiadają szeroką wiedzę i odpowiadają na pytania związane z zabiegiem laserowej korekcji wzroku.